Uudisteagregaator

Sherco ST1.25 0.125 2011

Kui soovid mootorrattaga sõitmisele kulutada minimaalselt aega ja raha, kuid saada vastu võimalikult palju, on parim lahendus traiel.
Võid harjutada koduhoovis seismist ja keeramist või aia taga kivihunnikus turnida - oskused tulevad mõlemal juhul.

Vähe sõitnud ja väga heas korras traiel nii täiskasvanud algajale kui noorele.
Vajab kasutamisel minimaalselt hooldust, Rehvid peaaegu uued. Kaal 68kg.
Kaasa 2 tagumist porilauda. (Siiani pole vaja läinud)

Hind 1900EUR.
kontakt: info ät mootorratas.ee

Müük - motokiivrid, kindad, tagid, saapad, jne • M: Saapad Sidi crossfire II 43 jalale

Biker.ee -

Nimetus: Sidi crossfire II saapad 43 jalale

Kirjeldus: Kasutatud ühe hooaja 44 number saapad SIDI crossfire II. sobivad pigem 43 jalale kuna sidi on kitsama liistuga.

Seisukord: kõik on küljes ja alles, midagi pole kulunud ega murdunud - on veidi värvi kolletumist, nagu valgetel saabastel ikka.

Hind:120EUR
Minu telefon/e-mail: 56633283 info@vugtec.com
Asukoht:Tallinn, Harjumaa. - saata saab muidugi igale poole.
Pilti kah.

Statistika: Postitatud Postitas Snowhite — 54 minutit tagasi

Mootorrattad ja projektipäevikud • Yamaha XJ600 -91

Biker.ee -

Selleks, et siin talveõhtutel midagi teha oleks (ning pärast kenadel suvepäevadel samuti), sai omale teemas nimetatud pill toodud.
Üllatusena on tegemist 9-kohalise VIN-koodiga (pole sellist enne kohanudki) masinaga, koodi algus 3KM... Kood on sama nii raamil, pirkal kui ka mootoriblokil, tegemist originaalmootoriga. Läbisõitu näitab 53tuh km (krt seda teab, palju tegelt on, aga ega see polegi nii oluline). Eestisse toodud 10a tagasi, siis ka siin ringi liikunud, aga viimased 7 aastat väidetavalt seisnud.

Tuues olid eemaldatud nii summutid kui karburaatorid, eelmise omaniku poolt käinud ultrahelipesus ja seejärel korrastatuna kokku, kuid mitte peale pandud. Olid ilusti kilesse pakitud ja vinks-vonks korras. Summuti kohta ei saa öelda, et korras, seda või neid oleks uusi vaja. Tõenäoliselt teen 4->1 lahenduse.
Saabumisel oli selline:

Näeb natuke räsitud välja ning sellisel kujul korda tegema ma teda ilmselt ei hakka. Pigem lähen kas scrableri või trackeri teed.

Enne aga kui modifitseerimise juurde asuda, tahan tehniline poole korda saada.

Karterist lasin 4 liitrit õli välja, ametlikult mahub sinna 2,6l. Kust sinna ülearune sai, ei tea. Eelmine omanik oli küünlaavadest aeg-ajal õli lisanud, aga ma ei usu, et kokku nüüd nii palju.
Igatahes, uus õli sai sisse, summutid alla, karburaatorid peale, aku külge, aga käima ei lähe. Vool on kenasti olemas, tuled töötavad, sädet netu. Ühelgi küünlal sädet pole. Kaitsmed tunduvad kõik korras olema, aga juhtmeid näikse siit-sealt parandatud olevat. Nii vana pilli kohta on üllatavalt palju elektrit ikka peal. Mis võivad olla potentsiaalsed kohad, kust viga otsida? Väljamaa foorumite põhjal on võimalik viga kuskil mõnes juhtmes, ajus või ka näiteks süütelukus.. Head ideed on teretulnud.
Tahaks juba kuulda, mis häält mootor teeb

Statistika: Postitatud Postitas stiiv — 10 minutit tagasi

Kõik, mis mootorratta parkimise/ garaažiga seotud • Anda üürile garaaziboks Pärnus, Telliskivi 32

Biker.ee -

Anname üürile garaaziboksi aadressil Telliskivi 32, Pärnu. Korralikud uksed, boks kuiv, elekter olemas, põrand puidust. Hea ligipääs kõrgemate sõidukitega.

Hinnaks 70 eurot kuu + kulutatud elektri maksumus. Lepingu sõlmimisel tuleb maksta 70 eurot tagatisraha, mis tagastatakse, kui lepingu lõppemisel on objekti seisukord sama, mis lepingu sõlmimisel. Maksmine igakuiselt arvete alusel.

55637184

Pilti kah : https://www.facebook.com/Garaaziboksid/ ... _pk42RlEsQ

Statistika: Postitatud Postitas Ristiisa — Täna, 19:29

Kirbuturg • Re: M/ÄA pesukuivati

Biker.ee -

Võiks pakkuda sooja käepigistust. Mitte, et otseselt vaja oleks, aga huvi pärast võiks sellise aparaadi ära proovida, et äkki hakkab veel meeldimagi
transport endal olemas.

Aga helista ja tule!

Soe käepigistus kulub praegusel ajal marjaks ära!

edu

Statistika: Postitatud Postitas yeekim — Täna, 17:05

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

Ah ei ole mõtet tühja huiata. Eks 500euri mees tahaks ka ju bemmiga sõita ja Youtuberist naist omale. Las ta siis läheb sinna intervjule ja äkki joppab ja saabki 1000peale.

Lihtsalt tuleb meeles pidada, et esimesel intervjul ei tasu kohe välja rääkida, millised on su joomisharjumused, või kaua sul vanglakoemust on.

Statistika: Postitatud Postitas Krl — Täna, 16:23

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

Jaja, sitaratta jüri vastaks ka täpselt nii. Siia võib veel ainult lisada, et kui sellesmõttes siis niimoodi aga põhimõtteliselt et kui võibolla siis ma tõepoolest kordan veel üle nagu ma ennegi olen öelnud et kindlasti samuti kahtlemata nõndaviisi. Aitäh!

Statistika: Postitatud Postitas jkristjan — Täna, 16:15

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

üks mees on väärt 2000 ja vbl rohkemgi teine 500 ja võibolla vähemgi
kui avaldad liiga väikse palga nr siis hea mees ei tule vestluselegi, kui liiga suure palga nr siis viiesaja vääriline kujutab ette tema nüüd hakkabki nii palju teenima.

St kui on väärt mees ju saab palka ka. Kui aga tööandjal on täitsa pohui kui hakkad palga pärast ära minema siis tuleb peeglisse vaadata äkki sa polegi rohkem väärt. Kui aga oled, no siis sellises perspektiivitus ettevõttes ignorantse bossi all ei tahagi töötada.

Statistika: Postitatud Postitas Madlobster — Täna, 16:05

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

Seda loomulikult, aga selle selgitab juba välja reaalne elu. See 1000-Euri-mees läheb kõigepealt tööintervjuule jne. Täpsemalt öeldes siis see palkade avaldamise seadus on avalikes huvides selles osas, et võimaldab otsa lahti teha ja vaadata, kas on võimalik midagi parandada või ei.

Statistika: Postitatud Postitas jkristjan — Täna, 15:47

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

kasulik info see läti ja leedu värk. ei olnudki kursis, et seal seadus lausa

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/v ... d=86860337

Avalik ühiskondlik huvi on siin selles, et kodanikud ei passiks 10 aastat alamakstuna näiteks 1000 palga peal ja ei maksaks kõigest 333 EUR sotsiaalmaksu vaid paneksid tähele, et nende töö eest pakutakse mujal näiteks 2000, läheksid sinna ja maksulaekumine tõuseks 666 peale.

Kujutan ette, et kui sama töö(ehk siis vist ametinimetuse) eest makstakse kahes eri kohas 1000 vs 2000Eur palka, siis võib arvata, et töö sisu erineb ka tunduvalt ja need 1000Euri mehed ei suudaks/tahakski seal 2000Euri kohas sama tööd teha.

Statistika: Postitatud Postitas Krl — Täna, 15:41

Kirbuturg • Re: M/ÄA pesukuivati

Biker.ee -

Ma just sain endale pesukuivati. Läksin programmide/temperatuuridega vähe hoogu ja nüüd hulk särke nabakad
Aga tegelt on elu ikka hea, kui peaaegu kuivad riided otse masinast kätte saad

Statistika: Postitatud Postitas morse — Täna, 14:42

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

kasulik info see läti ja leedu värk. ei olnudki kursis, et seal seadus lausa

https://arileht.delfi.ee/news/uudised/v ... d=86860337

Avalik ühiskondlik huvi on siin selles, et kodanikud ei passiks 10 aastat alamakstuna näiteks 1000 palga peal ja ei maksaks kõigest 333 EUR sotsiaalmaksu vaid paneksid tähele, et nende töö eest pakutakse mujal näiteks 2000, läheksid sinna ja maksulaekumine tõuseks 666 peale.

Statistika: Postitatud Postitas jkristjan — Täna, 13:56

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

Kui nii siis nii, aga sel juhul olgu see 584 ka kuulutuses kirjas Ma küll ei tea mis numbrit see eestis hetkel esindab, aga eeldan, et vist miinimumpalka...

jkristjan, kasulik info see läti ja leedu värk. ei olnudki kursis, et seal seadus lausa

Statistika: Postitatud Postitas will111 — Täna, 13:49

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

kuid võin öelda, et mõni aeg tagasi töökohtade kuulutusi vaadates jäid kõik need "pakume konkureerivat tasu" jutuga pakkumised tahaplaanile

Alates 584 EUR, see on ju teada

Btw, Lätis ja Leedus on asi juba rohkem kui aasta reguleeritud seadusega, töökuulutused näevad välja sellised

Statistika: Postitatud Postitas jkristjan — Täna, 13:46

Vaba teema • Re: TÖÖPAKKUMINE

Biker.ee -

in this day'n'age võiks tegelikult palgapakkumise ka kuulutuse juurde kirja panna juba või vähemalt mingi "alates" numbrigi. ma küll isiklikult kandideerimas ei ole, kuid võin öelda, et mõni aeg tagasi töökohtade kuulutusi vaadates jäid kõik need "pakume konkureerivat tasu" jutuga pakkumised tahaplaanile. okei, need olid muu valdkonna kuulutused aga eks inimesed ootavad teatavat konkreetsust iga valdkonna puhul ja milleks raisata kõigi aega...lepid mingid kohtumised kokku, lähed kohale ja jutustad ja siis selgub, et palka tahetakse maksta a'la 25% vähem kui sina pead minimaalselt mõistlikuks

Statistika: Postitatud Postitas will111 — Täna, 13:36

Pages

Subscribe to mootorratas.ee aggregator