Uudisteagregaator

Mootorratta remont, tehnika, elekter ... • Probleem 2009 Honda Varadero piduritega. Nõu, abi?

Biker.ee -

Tõenäoliselt läheb mõne pädevama härra jaoks kah rumalate küsimuste valdkonda, aga teema selline, et 2009 Varaderol (ABS-iga), vajub esipiduri link ise umbes 1/3 jagu peale. Ja sellel siis see mingi dual-brake system hakkab tagumist pidurit kergelt peal hoidma. Tekkis umbes poolteist kuud tagasi. Varem pole sellist jama täheldanud, et peab sõrmega pidurilinki tagasi lükkama.
Sõidu ajal ei tunne, et peal jookseks, aga seisma jättes on ketas pigem kuum, kui soe ja garaažis liigutades on tunda, et tagapidur hoiab pisut.
Sai suht segane jutt aga kui keegi läbi hammustab, siis kõik ideed on oodatud.

Statistika: Postitatud Postitas Urmas79 — 25 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

Biker.ee -Sattusin korduvkasutusega õlifiltrite otsa (kui sa ei teadnud siis tuleb välja, et sellised on olemas). Ja see omakorda tekitas minus küsimuse: milleks? kuhu? Tavakasutuses majanduslikust vaatevinklist ilmselt pointi pole, sest kui sa isegi 2x aastas filtrit ja õli vahetad siis kulub ikka ca 5-7 aastat, enne kui tasuvus saabub. Ja arvestamata asjaolu, et filtri pesuks kulub ka ilmselt midagi. Ise suutsin välja nuputada kaks kasutusjuhtu: ümbermaailmareis ja ringrajasõit. Esimesele juhul on küsimuseks kättesaadavus ja teisel puhul vahetakse õli ilmselt piisavalt tihti. On nendel ühekordsetel õlifiltritel mingeid muid salapäraseid eeliseid?

Statistika: Postitatud Postitas Macintosh — 17 minutit tagasi

Rehvid mootorratastele. MÜÜK • ÄA: 17" rehvid 120-190

Biker.ee -

Sorteerisin utiilihunnikust välja rehvid, mis võiksid veel abiks olla Stundimeestele ja hooajalõpetajatele. Mustrijäägid alates 2mm ja mõõdud 120/70-17 esirehvid ning 150-190 laiuses tagarehvid. Mõned 19" esirehvid ka enduromeestele. Rehvid on tasuta ning virnastatud StreetMoto tagahoovi. Rehvid jäävad sinna kolmeks päevaks ehk pühapäeva õhtuni. Esmaspäeva hommikul viin Kuusakoskisse, mis alles jäänud. Rohkem infot või pilte tegema ei hakka - kel huvi, see tuleb ise ja viib minema!

NB! rehvid on virnastatud mõõtude kaupa - PALUN MITTE SEGI AJADA!

Statistika: Postitatud Postitas StreetMoto — 26 minutit tagasi

Motokrossi ja kestvuskrossi võistluste organiseerimise soovid hooajaks 2019

EMF -

Tere Motoklubid / Korraldajad Palun saatke krossikomisjonile krossikomisjon@msport.ee oma 2019 aasta võistluste korraldamise soovid hiljemalt 29.oktoobriks 2018. Distsipliinid : 1. Eesti meistrivõistlused motokrossis 2. Eesti meistri- ja karikavõistlused kestvuskrossis 3. TOP200 4. Noorte karikavõistlused (ENKV) 5. Võistlus kohalikele karikatele Laekunud sooviavaldused vaadatakse kõik läbi ning krossikomisjon teeb peale seda oma valiku ning koostab selle põhjal […]

The post Motokrossi ja kestvuskrossi võistluste organiseerimise soovid hooajaks 2019 appeared first on Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.

Endurovõistluste organiseerimise soovid hooajaks 2019

EMF -

Tere Lgp Motoklubid / Korraldajad Palun saatke endurokomisjonile endurokomisjon@msport.ee oma 2019 aasta võistluste korraldamise soovid hiljemalt 4.11.2018. Distsipliinid : 1. Enduro 2 päeva 2. Enduro 1 päev 3. Superenduro 4. Hardenduro 5. Oma soov võistluseks Lugupidamisega/Best regards Veiko Biene Mob: +372 56 229 338 Mail: veikobiene@gmail.com

The post Endurovõistluste organiseerimise soovid hooajaks 2019 appeared first on Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.

Pages

Subscribe to mootorratas.ee aggregator