Uudisteagregaator

Motomatkamine • Re: 2024. tsiklireisid

Biker.ee -

Nagu eelmisel aastal, lähen ka see aasta Inglismaale, ringreis Šotimaal, kui vähegi kannatab ilma poolest siis Snowdonia käänulised teed, tipphetk on üks euroopa suurimaid, võibolla isegi suurim adventure ja ka kõigi teiste reisurataste festival "ABR festival 2024", keda huvitab, uurib järgi, vihjeks, et eelmisel aastal olid kohal ItchyBoots, Ryan F9 ja paljud RTW rändurid kellega sai tahtmise korral mõnusalt laua taga koos guinnessi libistada. Festival algab 28 juuni Ragley Hall nimelises kohas.
Plaan on välja sõita 20 juuni hommikul stockholmi lähedalt, sama päeva õhtul olla suure tõenäosusega saksa ja hollandi piiril kämpingus.
Ööbimisega on plaanis teha nii, et iga kolmas öö hotellis või airbnb, oleneb ilmast, võib juhtuda, et tihedamini.
Kui keegi tunneb, et võiks ka liituda, siis pm me!

Statistika: Postitatud Postitas Margusxx — 35 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

Biker.ee -

Tööl kasutan sellist. https://eleshop.eu/fluke-tlk-225-1-6-pi ... p-set.html
Saab panna ka nö nõela otsiku.parim komplekt. juhtmed ka külmaga pehmed jne10 euroga teed vabalt omale ka korralikult silikoonjuhtmetega krokod ebayst materjali tellides. Kes multimeetrit juba kasutada oskab, ei tohiks probleem olla need endale ise teha. Oomipoe kaudu saab materjali hinna x2 korrutada. Aga silikoonist multimeetri juhtmed on tegelikult aus soovitus. Külmaga on nendega lust tööd teha võrreldes tavalistega, aga räägime siiski miinuskraadidest. + kraadidega silikoon erilist eelist ei anna.

Statistika: Postitatud Postitas ranel — 10 minutit tagasi

Ostan ja vahetan, ootan pakkumisi • Re: O: Monster, RC8R, RSV4, Tuono.

Biker.ee -

Pole otseselt müüki pannud kui olen kaalunud müüa enda Aprilia Tuonot. 2008a, 102kw 1000cc. Asub Tallinnas ja hinnasoov oleks 3500 eur. Võin kuskile pilte saata huvi korralKahjuks selle "kerega" Tuono vastu huvi puudub. Huvi pakuks pigem järgmise generatsiooni oma. Tänud pakkumast siiski

Statistika: Postitatud Postitas Risto88 — 32 minutit tagasi

Fleim • Re: Naastrehvid vs lamellid

Biker.ee -

Kui tahate, siis ma võin talvel oma rehvibussi välja ajada ja saate sama auto all näiteks erinevaid rehve testida ja selgitada välja absoluutse biker.ee tõe .

Statistika: Postitatud Postitas ranel — 31 minutit tagasi

Mootorratta remont, tehnika, elekter ... • Re: Aprilia RSV 1000R laadimine.

Biker.ee -

https://www.mbspecialparts.co.uk/produc ... second-gen

https://www.aspecialparts.com/shop/elec ... th-gasket/

https://rmstator.com/en_ww/rms900-106902

palun. final fix on osta lahjem rootor, genereerib vâhem watti välja. seda vist sai ainult lõpuaasta ratastel. selle hinnad on kuskil tonni ringis. UK-s mingi túúp pakub teenust ja oskab rootori vòimsus kuidagi váhendada. kõige lihtsam on leppida, et máhised kestavadki paarkúmmend tuhat km ja vahetada.

terminid pole vb kòik korrektsed, aga jutt on òige. Internetis vága palju infornatsiooni sellel teemal.

Statistika: Postitatud Postitas peetersell — 32 minutit tagasi

Fleim • Re: Naastrehvid vs lamellid

Biker.ee -

https://www.tyrereviews.com/Article/202 ... e-Test.htmSelles testis kasutatud rehvi mõõt on täna juba eksklusiivne ja testis kasutataud rehvid pole ka ilmselt meie piirkonnas müüdavad. Meil müüakse sama nimega rehve, kuid need on siiski veits teised.
See nael versus lamell pidamise ja kulumise test oli TM-s mõned aastad tagasi.Lappa ise vanu ajakirju kui väga huvi on. Ja siis oli seal veel umbes samal ajal nö kestvus test naast versus lamell. Seal tõestati ära, et naastud mis mingites oludes olid uutena paremad, muutusid juba teisel kasutus aastal healjuhul võrdseks või pigem kehvemaks. Lamell seevastu säilitas oma võimed peaagu lõpuni ehk sõites lubatud 5mm mustri jäägini. Testid olid tehtud soomes.

Statistika: Postitatud Postitas urmas66 — 50 minutit tagasi

Avène termaalvesi aitab nahal pärast võidusõitu kiirelt taastuda

EMF -

Juba igapäevaelu esitab nahale väljakutseid, ent intensiivne sport teeb seda veelgi enam. Nende katsumustega toimetulekuks võiks võidusõidule minnes olla kaasa pakitud seerum, Avène termaalvesi ning kindlasti ka päikesekaitsekreem. Loe edasi, et saada teada, kuidas just need tooted aitavad sul naha eest hoolt kanda. Nahahooldusrutiin juba hommikul Tegelikult peaksid naha vajadustele mõtlema juba enne, kui süüdet […]

The post Avène termaalvesi aitab nahal pärast võidusõitu kiirelt taastuda appeared first on Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.

Ost • O: Avatud kiiver

Biker.ee -

Tere!
Otsin endale XL suuruses avatud(!) kiivrit. Hinnapiir on mul selleks projektiks 40EUR.
Kulub hetkel marjaks ära, kuna mopeediga on ka vahel äge vurada ja liiga palju ei taha "riidesse" panna.
Kiivri värvus ei ole oluline, küll aga hindan seda, et ta oleks puhas ja hoitud. See, et ta on veidi kasutatud või kriimu-kraamuline mind samuti ei hirmuta.
Pakkumised PSi!

Stiilinäited mille otsingul ma olen:

Statistika: Postitatud Postitas SuperMagna — 50 minutit tagasi

ÄKSI MOTOCROSS CUP 1.etapp juba sellel laupäeval

EMF -

TOPAUTO esitleb, Äksi motocross cup 2024 esimene etapp juba tuleval laupäeval. Selle aastal jällegi on pannud suure peaauhinna välja Royal Enfield Estonia. Tutikas Royal Enfield hntr 350 Tsikkel läheb loosi kõigi võistlejate vahel, kes osalevad vähemalt kahel Äksi motocross etapil. Esimese etapi päev on jagatud kaheks, tutvuge juhendiga! Lapsed saavad varem koju. Masinaklassid: 50PW, 50Mini, […]

The post ÄKSI MOTOCROSS CUP 1.etapp juba sellel laupäeval appeared first on Eesti Mootorrattaspordi Föderatsioon.

Pages

Subscribe to mootorratas.ee aggregator