Biker.ee

Sherco ST1.25 0.125 2011

Kui soovid mootorrattaga sõitmisele kulutada minimaalselt aega ja raha, kuid saada vastu võimalikult palju, on parim lahendus traiel.
Võid harjutada koduhoovis seismist ja keeramist või aia taga kivihunnikus turnida - oskused tulevad mõlemal juhul.

Vähe sõitnud ja väga heas korras traiel nii täiskasvanud algajale kui noorele.
Vajab minimaalselt hooldust, Rehvid peaaegu uued. Kaal 68kg.
Kaasa 2 tagumist porilauda. (Siiani pole vaja läinud)

Hind 1900EUR.
kontakt: info ät mootorratas.ee

Kross ja enduro • Re: Raske endu metsaradadele(Harju)

Väga palju oleneb ka ikka tihendist lenksu ja ratta vahel. Me kõik teame seda, selle üle ei diskuteeritagi. Parem tihend on kõvasti parem aga nendel sõitudel mitte rattad ei sõida võidu tihendeid finishisse kandes vaid tihendid lahutavad meelt. Ja fakt on see, et vähemate oskustega sõtjale on asjakohane rehv ikka kõvasti abiks.See oli pigem selle mõttega, et harjutamine teeb meistriks.

Statistika: Postitatud Postitas ranel — 1 minut tagasi

Kross ja enduro • Re: Raske endu metsaradadele(Harju)

Väga palju oleneb ka ikka tihendist lenksu ja ratta vahel. Me kõik teame seda, selle üle ei diskuteeritagi. Parem tihend on kõvasti parem aga nendel sõitudel mitte rattad ei sõida võidu tihendeid finishisse kandes vaid tihendid lahutavad meelt. Ja fakt on see, et vähemate oskustega sõtjale on asjakohane rehv ikka kõvasti abiks.

Statistika: Postitatud Postitas Macintosh — 18 minutit tagasi

Kross ja enduro • Re: Raske endu metsaradadele(Harju)

teistel olid mingid muud, päris nupurehvid all. Neil igatahes mustrit täis ei kittinud nii nagu mul.Väga palju oleneb ka ikka tihendist lenksu ja ratta vahel. Mul endal tutikas e07 all ja ktm1290 mees oma maanteerehviga ei jäänud grammivõrdki alla mulle.

Statistika: Postitatud Postitas ranel — 12 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

Mingeid sõiduteksaseid nägin Magazinis, olid suht odavad. Näpuvahel katsudes tundusid päris tummised ja ka need Kavlapachid olid suuremad, kui näiteks A-stari või Dainese teksadel.

Statistika: Postitatud Postitas mx77 — 43 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

olen uuringul/osturetkel pommikindlatel sõiduteksadele. tahaks et kondid jääks tervaks chopperiga sajaga kukkudes. oskab keegi miskit öelda. lisaks peavad head välja nägema nagu tavateksad :ohind ka soodneOstsin endale need ja seal olid ka mingid kaitsmed pakkumises. Igati ok püksid. Väljanägemine nagu tavateksadel. Kerge strech ja kitsas lõige. Võta number suurem kui tavateksadel. Keegi seal soovitas ja mulle oli ka nii ok.
https://www.louis.eu/artikel/highway-1- ... 80b3096975

Statistika: Postitatud Postitas urmas66 — 5 minutit tagasi

Kross ja enduro • Re: Raske endu metsaradadele(Harju)

Mul Mitas C-02 taga. See kitib täis aint äärmuslikult savises mudas, mujal ei kiti. Ja siis kui kitib, tuleb lihtsalt peale keerata ja viskab mustri puhtaks, vedu taastub. Maci ratast proovisin korra, sellega oli jah selline... hõljumise tunne.

Ilm oli hea. Tagasiteel sain 50 km sõita tössi tagarehviga - lampi keset maanteed läks katki. Rehvivaht aitas vaid korraks, ilmselt oli siselohv ikkagi liiga puruks kulunud või midagi, hiljem selgub. Koju vedas ära, üle 50 km/h ei sõitnud, velge ei kahjustanud, hiljem krutin maha ja vaatan mis seal toimub.

Mudaauk see osa TETist meil ei olnud. Eriti. Mõned väga sügavad veelombid tekitasid põnevust. Mujal sai läbi pressitud, põhjatuid laukaid ei leind.

Statistika: Postitatud Postitas oil — 52 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

kiirendades libiseb tagarehv vahel läbi isegi siis kui peaaegu üldse ei kalluta Nii on jah, isegi Voshodil võttis libisema kui muru peal 1. käiguga järsku gaasi põhja keerasin.

Statistika: Postitatud Postitas Sciev — 14 minutit tagasi

Kross ja enduro • Re: Raske endu metsaradadele(Harju)

Hoi!

Kui ikka PÄRIS nupp on, siis küll. Räägime ikka enduuro rehvist, millel on 100 häda, kuna üritatakse teha sobivaks enam-vähem kõikidel pinnastele.
Võtame kasvõi kõige klotsisema KAROO või KC90- sigalibedad mudas, murul ja ülla-ülla:märjal asfaldil.
Kogemus siis TDM'i päevilt.

edu

Statistika: Postitatud Postitas yeekim — 26 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

@Turbo Diisel. Mingeid garantiisid keegi sulle anda ei saa aga RevIti teksad on päris head, sest neil on teksariie ise juba aramiidiniitidega põimitud. Aga, samas, need pole soodsad. Kui sa soodsaid otsid siis BOLT SAPRI maksab Depoos ca 90€.

Statistika: Postitatud Postitas Macintosh — 27 minutit tagasi

Teenused ja abi • Re: Põhjalik pesu, poleerimine ja keraamiline katmine (KickassTuning)

Heihei

Uuendan siis ka keraamika teemat...

Juba päris paljud rattad on meie põhjaliku poleerimise ja pinnatöötluse saanud... Panen mõningatest pilte.
Tore oon olnud ka näha rattaid mis tulevad teistkordselt töösse pinnakihti uuendama. Seejuures näeme ka kohe kuidas asi reaalselt toimib ja uued rattad olid ka peale 10000km läbisõitu kerge vaevaga uueväärseks tehtavad.


Väike valim tehtud töödest...

Järgnevatel ratastel täistöötlus ja pinnakaitse.

Kaitsev ja pesemist hõlbustab töötlus ainult velgedel.


Kaitsev ja pesemist hõlbustab töötlus ainult velgedel.

Statistika: Postitatud Postitas Kickass — 36 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

olen uuringul/osturetkel pommikindlatel sõiduteksadele. tahaks et kondid jääks tervaks chopperiga sajaga kukkudes. oskab keegi miskit öelda. lisaks peavad head välja nägema nagu tavateksad :ohind ka soodne

Statistika: Postitatud Postitas Turbo Diisel — 40 minutit tagasi

Mootorrataste müük • M:Honda ST 1300 , 2012 a

Mark ja mudel: Honda St 1300
Kubatuur 1300
Võimsus: (kW)
Aasta: 2012
Värvus: valge
63000 ml

Varustus, lisad, muu info:Heas korras Honda ST1300 , millel küll suur läbisõit, kuid sellest hoolimata töötab kõik suurepäraselt.Rattal olemas küljekohvrid. Olnud varem politsei eskortratas. Ise sõitnud rattaga 7000 km (los Angelesest - Miamisse). Ratas asub Ameerikas Miamis (Eikki juures) ja transport Tallinnasse 500 dollarit. Lisaks veel siinsed tollid. Rattaga võimalus alustada ka talvisel ajal Ameerika trippi (mis meil just läbi sai) , olemas lisaks sellele rattale veel 3 ratast (Honda St1300 2007 a, BMW R1250rt 2005 a ja Ducati St4 2003 a , kõigil ratastel kohvrid). Pildid huvilisele meili teel.

Hind:2000 dollarit

Ameerika Ühendriigid , Miami

Telefon: 56699397
E-mail:anti.anti.lipp@gmail.com

Statistika: Postitatud Postitas antilipp — 13 minutit tagasi

Pages