Biker.ee

Sherco ST1.25 0.125 2011

Kui soovid mootorrattaga sõitmisele kulutada minimaalselt aega ja raha, kuid saada vastu võimalikult palju, on parim lahendus traiel.
Võid harjutada koduhoovis seismist ja keeramist või aia taga kivihunnikus turnida - oskused tulevad mõlemal juhul.

Vähe sõitnud ja väga heas korras traiel nii täiskasvanud algajale kui noorele.
Vajab minimaalselt hooldust, Rehvid peaaegu uued. Kaal 68kg.
Kaasa 2 tagumist porilauda. (Siiani pole vaja läinud)

Hind 1900EUR.
kontakt: info ät mootorratas.ee

Mootorratastest üldiselt • Re: Tänavalegaalne maastikuratas

Rattaks 2015 a redmoto honda crf 250r.Muuseas ratas ka müüa.Kui huvi helista,saad näha katsuda.
5286669 on nr.Miks juba lahti tahad saada kui alles veidi üle poole aasta omanik? Ma isiklikult (autode näitel) suhtun Leedu ajalukku natuke ettevaatlikult. Ostsin ratta naisele,aga selgus,et käib üle jõu väheke.Toon rattaid kindlate müüate käest.Antud isend pärit hondaesindusest ja müügipaberidki olemas.Leedu paranoiast võiksite ükskord üle saada,loll saab kirikus ka peksa.

Statistika: Postitatud Postitas imps.74 — 17 minutit tagasi

Rehvid, rehvid, rehvid • Re: Rehvimüra

kontrolli rehvi kasutusiga, ehk on juba kivistunud? kui vähe sõidad, siis püsib hea muster mitmeid aastaid kasutuseast üle korralikuna, pidamine aga mitte. .... ja rehvimüra kaotamiseks oleks abi ka häälekama summuti kasutamisest.

Statistika: Postitatud Postitas joha123 — 22 minutit tagasi

Rehvid, rehvid, rehvid • Rehvimüra

Tere. Milline asfalti esirehv on vaiksem? Mootorrattaks - Honda NC750 ja esirattalt (Bridgeston-tehasest pandud) tuleb müra, mis on tuulemürast kõvem.

Statistika: Postitatud Postitas vteor — 36 minutit tagasi

Mootorrattad ja projektipäevikud • Re: Yamaha XJR1300 RACER `17 ermicas

2019 hooaeg algas nüüd!

Eile sai ratas talveunest üles aetud. Sügisel keerasin rattalt aku maha ja hoidsin talvel toas/soojas. Kui eelmine nädal lõpuks laadija akule peale panin oli akust voolu kadunud ainult ca 5%. Sai veel natuke rehve pumbatud, kett ära pestud, aku peale ja esimesest käivitusest pabahh, käima
Uuel nädalal tuleb hooldus ja mõned uued jupid ka juba tellitud!Aa, muide eile garaazist kodupoole sõites oli imelik tunne, et midagi nagu oleks ununenud...kindlustus tegemata! Nagu kevadel ikka, emotsioonid laes ja elementaarsed asjad kipuvad ununema

cheers,
ermicas

Statistika: Postitatud Postitas ermicas — 29 minutit tagasi

Mootorratastest üldiselt • Teiseks rattaks KTM duke?

Tere!

Hetkel oman hornet CB600F 2007a. ja plaan edasi liikuda KTM-i peale. Mis aastat eelistada, kas 2015, 16, 17, kui hinnapiir 5K? Eestis väga valikut pole, ilmselt laseks saksast tuua siis. Pole KTM-i kunagi päriselus ise näinud, ega katsuda saanud, kas iste on kõrgemal, kui hornetil näiteks? Küsin sellepärast, et olen pikemat kasvu ja horneti seljas ei tunne ennast piisavalt mugavalt, KTM tundub olevat ka rohkem püstisema sõiduasendiga, videote põhjal vähemalt. Tahaks kuulda soovitusi kas, või miks mitte osta just see ratas. Millegipärast mind kõnetab just KTM duke, kuigi ma kunagi sõitnud sellega ei ole.

Statistika: Postitatud Postitas Sten89 — 23 minutit tagasi

Mootorrataste müük • M: Hornet CB 600F 2007a.

Täpse läbisõidu näidu jään hetkel võlgu, 36-37k. Tagarehv uus ja kulumata. Hooldus tegemata, saab sellevõrra hinnas veidi kaubelda. Ülevaatus hetkel puudub, selle teen nädalapärast, kui kodumaal tagasi, pilte saab ka siis juurde teha, kui vajadust on.Hind: 3600€

Asukoht: Kuressaare

Telefon: 55 54 86 04
E-mail: ztennikas@hot.ee

Statistika: Postitatud Postitas Sten89 — 12 minutit tagasi

Müük - motokiivrid, kindad, tagid, saapad, jne • M:Suured US 4XL suvised mustast perforeeritud nahast sõidukindad.

Nimetus: Sooja ilma kindad SPIRIT suurele käele mitte väiksem, kui nr. 11 pigem 12

Kirjeldus: Mustad, pealt perforeeritud nahast, lühikesed, nukikaitsmetega. Pakistani toode.

Seisukord: Uued-kasutamata.
Smart- postiga üle Eesti,saatekulu lisaks.

Hind: Alla poole uue hinna- 20 eur.
Minu telefon/e-mail: 53491124
Asukoht: Põltsamaa

Statistika: Postitatud Postitas arsool — 3 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

Hoi!

Kas koerte särtsuaia katkestuse võtab mingi liiniotsijaga kinni või ei?
Selge see, et täieliku katkemise korral vooluringi ei teki aga.......
KRT, mitte ei viitsi 500m üles kaevata

eduKunagi omal särtsuaeda üles panin, sai meeldivat tooni, mälujärgi 0,35mm2 ühesooneline kiuline juhe aiavõrgust mõistliku maa tagant läbi punutud. Toimis hästi ja veaotsing oli lihtsam, kui labidaga.
Ega ma head lahendust pakkuda ei oska aga targutada võin ikka .
Järgmine kord mata koos kõriga - ehk saab vastupidavam ja kui juhtub keegi sisse kaevama või muul moel täielikult katkestama, on õrn lootus, et saad juhtme otsast välja tõmmata ning katkise kõri koha välja mõõta ja kaevata. Pärast saad tamiili pallikesega ette puhuda ja parandatud juhtme järgi vedada aga noh, koduste vahenditega võib see keeruliseks osutuda, eriti kui kõri on ka mujalt deformeerunud.

Statistika: Postitatud Postitas Tuuletallaja — 26 minutit tagasi

Mootorratastest üldiselt • Re: Tänavalegaalne maastikuratas

Rattaks 2015 a redmoto honda crf 250r.Muuseas ratas ka müüa.Kui huvi helista,saad näha katsuda.
5286669 on nr.Miks juba lahti tahad saada kui alles veidi üle poole aasta omanik? Ma isiklikult (autode näitel) suhtun Leedu ajalukku natuke ettevaatlikult.

Statistika: Postitatud Postitas Sciev — 53 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Hälvik- Mootorratturid

Ma viskasin täna käppa rollerile, kas ma olen nüüd hälvik? Oma vabanduseks pean ütlema, et tegemist oli maxirolleriga, aga siiski.
Palun vastake, ma muidu ei saa und.Suht andestamatu tegu, aga sa saad selle häbi maha pesta, kui mõne lapsevankri kõrval torud lahti keerad või (maxi)rolleri foori all punast oodates ümber lükkad, seda kiiduväärt tegevust eelnevalt provotseerimata.

Statistika: Postitatud Postitas reimps — 28 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Hälvik- Mootorratturid

Jube geniaalne bisnes see mündipesula ikka, kui mingisugused päiksekatega 100000e nahkjopedes vennad käivad seal oma rattalt tolmu maha pühkimas 3 euri eest piece iga päev Või äkki ise oledki nende mündipesulate boss? Minu jaoks igatahes täiesti mind boggling, et inimene läheb ja sõidab spetsjomm kuskile pesupaika kohale, siis maksab raha ning kõige selle tulemus on, et tolmu sai maha aga pori jäi peale. Aga no jällegi tuleb vist tõdeda, et ega kõigi inimeste mõttemaailma ma ei saagi mõista..Lasen auto ära pesta. Saab jube ilus, seest ja väljast. Maksab paarkümmend raha või natuke peale.
3 päeva hiljem on vaja maalt midagi tuua viia. 75 km, aga viimane 5km kruusateed. Tulen maalt tagasi, aga auto raisk määrib tolmuga riided ära.
Lähen mündikasse - 2-5 euri kulub, ja tolm maas.

Või - käin krossikaga kuskil maadlemas. Jube porine ilm ka. Krossikas tagasi käru peale ja linnas garaazi (selline vene aegne garaaz, survekat ja oma maja mul ei ole). Sõidan tagasi tulles mündikast läbi ja lasen seal pasa maha. Võit.

Jne.

Minu arust geniaalsed asjad. Miks neid iga keskuse juures väheamlt 3 tk korraga on, seda ma tõesti aru ei saa. Samuti ei saa aru nendest, kes seal 15 euri sisse lükkavad, kui 20ga saab pesulas korraliku pesu juba. Aga kiirelt suurem jama ja tolm maha - ideaalne.

Statistika: Postitatud Postitas claw — 34 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Hälvik- Mootorratturid

Ma viskasin täna käppa rollerile, kas ma olen nüüd hälvik? Oma vabanduseks pean ütlema, et tegemist oli maxirolleriga, aga siiski.
Palun vastake, ma muidu ei saa und.

Statistika: Postitatud Postitas mx77 — 37 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Hälvik- Mootorratturid

Mündipesula polegi see koht, kus vahakihi ja lõhnakuusega välja sõidad, kuigi iga passis meest soona omav isik võiks suuta seal pori maha pesta..

Statistika: Postitatud Postitas reimps — 19 minutit tagasi

Pages