Biker.ee

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Spoiler:

Kõik ei saa direktorid olla Selle kohta ütles üks minu kadunud sõber ,et stardipositsioon oli meil kõigil sama...Tegelikkuses ju ei ole.Mingem mõttes tagasi 1 septembrisse kui oli meie esimene koolipäev... Sealt see kõik ju tegelikult algas.Kunagi sõpradega, noh nii umbes limusiiniga lõbutarre suundudes, shampus lakke purskumas, kah vestlus takerdus korra hariduse tähtsusesse...ja siis selgus, et õnneks olime kõik suht harimatud, keda seetõttu kunagi kuhugi tööle ei võetud... ja seega olimegi sunnitud kõik ise majandama ja oma firmad tegema jne...seega jah, esimesest septembrist algab kõik...

Statistika: Postitatud Postitas Loadära — 47 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Veidi jabur tõesti, oma 4a tagasi ostetud tsikli hind suht sama siiani. Minu arust oli toonagi liiga kallis.
Ja kui auto oleks omal ajal ostnud ühe klassi võrra kehvema, oleks sellega täna vähemalt 3x kasumis, praegusega tuleb veel mõned aastad oodata.

Statistika: Postitatud Postitas Forumist — 2 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Vot ei tea, mingeid arvutusi muidugi on võimalik teha. A'la kui teema on üleval foorumis siis ma arvan, et näiteks viiendik kõigist kasutajatest on piisavalt suur hulk...kuidas seda aga kasvõi enamvähem täpselt välja selgitada, karta on, et polegi võimalik. Aga see on muidugi ka täiesti suhteline ja üsna suvaline arvamus Hääletust korraldada pole ilmselt mõtet sest sealt ei selguks ikkagi mingisugust tõde. Kõige lähemale mingisugusele tõde meenutavale asjale saabki minumeelest vaid siis kui vaadata ja võrrelda reaalseid faktilisi andmeid ja numbreid, ajaloolisi ja lähiajaloolisi ja tänaseid. Selles on palju vähem kellegi isiklikku arvamust ja muidu suhtelist mulli. Muidugi selliseid andmeid ja numbreid suuremas mahus kuskilt võtta ilmselt ei ole. Kui aga oleks siis sealt saaks juba mõndagi järeldada. Parema puudumisel saab meenutada ja spekuleerida, et mis oli kunagi ja mis on nüüd

Statistika: Postitatud Postitas will111 — 17 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Nõus, kõik on suhteline. Täpselt sama on selle väitega - kui ikkagi piisavalt suurele hulgale... Milline on piisavalt suur hulk? 1,2,...10 või 20? Kust selgub tõde? Peaks siis hääletuse korraldama, sest päris paljude arvates on kõik korras nõudlus-pakkumine seisukohalt.
Pole siin sellist must või valge olukorda, pigem sihuke 50 halli. Nagu Eesti ilm.

Statistika: Postitatud Postitas M.T. — 11 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Mobiiltelefon mootorratta lenksul

Oman x-gripi 4 kinnitusega hiina varianti ja horisontaalselt hoiab väga hästi. Nii mnt kui metsas. Alguses toppisin kummi ka veel ümber aga ajapikku sai laiskus võidu. Telefon on igaljuhul veel alles. Põhiprobleem on tõesti, et surub nuppude peal. Kas siis heli või power nupp. Ümbrise lisamine lahendas probleemi aga jälle lisa liigutus, kui tahad telefoni ratta külge panna. Mul on laadimisega variant, neil on jube kerge kaduma see vihma kate USB pordi pealt ja peale seda hakkab loodus oma tööd tegema. Kinnituste kummid võiks ka mingi liimiga korralikumalt külge liimida.

Statistika: Postitatud Postitas Alterjor — 20 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Mobiiltelefon mootorratta lenksul


Kas sinna keskmisest jämedam telefon ka mahub? Mul on telefonil päris paksud kaaned. Ning tõsi, selle X-gripiga peab natuke mässama, et hästi pidama jääks. Hea, kuid võiks veel parem olla. See PD3U tundub just õige asi olevat.Mahub. Enda telefoni kantoss samuti üsna jämme - mingi 1cm- ja probleemi pole. Kui tahad võin ülemistes mõni päev demoda.

Statistika: Postitatud Postitas retro — 37 minutit tagasi

Mootorrattad ja projektipäevikud • Re: Yamaha YZF 750 R 94

Seni kuni karppa erinevad tihendis kusagilt lõpuks kohale saadetakse, mõtlen kuidas välimus võik lõpuks jääda.
Hr Põiklik andis mulle soovituse spidokas pooleks lõigata ja erinevatesse kohtadesse panna. Seda ma nüüd proovin
Siis võtsin ka pidurid lahti. Puhastan kõik ära ja vaatab et oleks töökorras.
Esituleks on plaanis panna selline
Tagaosa välimuse ja kokku keevitamise eest hoolitseb hetkel Hr Põiklik .
Porikad lõikasin ära aga aku pesa peab jääma.
Eest viskasin ka kõik ära mis sai.
TUlede raami, pasuna jne (pildil veel pasun alles)

Statistika: Postitatud Postitas apuhh — 38 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Nii või naa on kõik see, millest me siin räägime "tundub" ehk täielikult suhteline. Sellegi poolest, kui ikkagi piisavalt suurele hulgale inimestele juba tundub, et miski on jabur siis tihtipeale on selles ka vähemalt terake tõtt
Mina olen neid hindu jälginud ja natuke ka ostnud müünud kuna lihtsalt meeldib proovida ära kõikvõimalikke erinevaid. Seega paratamatult olen kursis ja päris pika aja peale.
Makromajanduslikult võttes on tõesti nii, et kui tundub kallis siis tuleb mitte osta ja kõik saab korda. Mikro ehk paari üksiku poldi vaatenurgast vaadates selline mõtlemine teatavasti midagi ei anna. Siin tulevad mängu need müstilised "lollid" kellelt koguaeg raha ära võetakse Aga nojah, ju siis asja teine külg ongi see, et keskmine eestlane on muutunud rikkuriks ning tahab lihtsalt hea meelega raha ära anda

Statistika: Postitatud Postitas will111 — 27 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

mulle tundub, et BMW on pihta saanud asja tegelikule üdile = neil kel on, nendelt tulebki raha ära võtta (soovi korral võin ms selle ka ümber sõnastada nii, et selles fraasis on sees sõna "loll"). Samale asjale on pihta saanud õunamärgiga kaapelaudasi müüv koperatiiv

Statistika: Postitatud Postitas Madlobster — 34 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Will, meil on siin enamus asju jaburaks muutunud. Aga ok, tsiklifoorum siiski ja jätame muu. Ausalt öeldes ma ei oska sel teemal sõna võtta, kuna kasutatud tsiklite hindu pole jälgind ega neid ostnud-müünud. Nõuka ajal sai seda viimati tehtud. Võhik ühesõnaga.
Aga kui miski tundub kallis, siis tuleb mitte osta. Ja kui ostjaid pole, küll siis läheb hind ka paika. Kui aga ei lähe, ju siis ostjaid leidub. Kas see tähendab, et tegelt pole hinnad ikka kallid või toimub see lollidelt tuleb raha ära võtta protsess, igaühel jällegi oma arusaam.

Statistika: Postitatud Postitas M.T. — 43 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Arvuti/nutitelefoni abi vaja

mu kõikidel logitechi hiirtel on kolm paaritatud seadet võimalik panna, kolm valku nr on põhjaall.
Ühendatud siis tööhiir ja läpakas ja telefon ja läpaka hiir on ühedatud läpakas ja telefon. Telefonis kasutan küll väga harva aga vahest on mingit asja seal mõnus hiirega mudida. Muudad numbri ja kursor hakkab liikuma teises seadmes. Neid siis võimalik dongeldada ja ka BTga ühendada
Hiirte puhul peale logitechi high end hiirte ei kasuta.
Logitechi külge jäin kuna kunagi ammu oli mul üks logitechi dongel hi-end hiir ja dongel andis saba. Kirjutasin logitechi, kas on võimalik neilt soetada. Küsis hiire seeria nr. ja elukohta. Mõne päeva pärast oli mingi DPD vms kutt ukse taga ja ulatas paki. Pakis on logitechi dongel ja tänu, et nende seadmeid kasutan. Maksma läks see mulle null € (ei olnud garantii ja dongli lõhkusin ise läpakat kotti pannes ja välja võttes) Peale seda ei ole tooteid valides logitechi riiulist mööda kõndinud ja pole pettuma ka pidanud.

Statistika: Postitatud Postitas Madlobster — 45 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Mobiiltelefon mootorratta lenksul

Ise tellin see RAM-HOL-PD3U.

Tellija saadaval siit viewtopic.php?p=785511&view=single_post#p785511Nii nüüd mõnda aega selle PD3U-ga sõitnud. Asjaga väga rahul.
Ullivilli käest laenatud X-grip sai kasutust 5000km reisil ning ajas asja ära, kuid oli kergelt ebamugav kasutada. Kinnitama pidi teda ikkagi 2-e käega ja ebamugavalt jäid vahepeal nuppude peale pressima. Pidi pidevalt vaatama, et helinupu peale ei jääks jm selline. + poole pealt hoidis hästi kinni ning ei pidanud seda taga olevat safety kummi kasutamagi. Lisaks hoidsid kummist otsad vibra ära telefonis.

PD3U-ga on sul võimalik see kõigepeal enda telefoni järgi paika sättida, et hoidja käpad ei jääks kuhugi nuppude peale. Kui see tehtud, siis külge ja ühe käega käsitlemine on ideaalne. Lükkad telefoniga käpa üles ja sätid alumiste käppade vahele. Hoiab väga tugevalt telefoni kinni. Miinuseks tundub vähemalt minu silmale et kergem vibra jõuab ikkagi telefoni ekraanini. Kuid see võib olla ka petlik, kuna telefonist on kõik väga hästi loetav ja nähtav. Ideaalne hoidja näiteks Streetmoto orienteerumisele, kus tahad kasutada gps-iga kaarti, kuid kiirelt on vaja ka minna pilti tegema ning edasi kihutama.

Kasutasin siis Cat S30, RAM-i keskmine käpp ja peegli kinnituse alla kinnituv kuul.

RAM-HOL-PD3U.jpgKas sinna keskmisest jämedam telefon ka mahub? Mul on telefonil päris paksud kaaned. Ning tõsi, selle X-gripiga peab natuke mässama, et hästi pidama jääks. Hea, kuid võiks veel parem olla. See PD3U tundub just õige asi olevat.

Statistika: Postitatud Postitas Piipz — 55 minutit tagasi

Vaba teema • Re: Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad! On või?

Kasutatud tsiklite hinnad on jaburad? A mis meil odav või õiglases hinnas on? Terve elu on Eestis enamuses jaburalt kallis, võrreldes keskmise sissetulekuga. Keskmise all, siis mitte meie ministeeriumite poolt reklaamitu, vaid see mida keskmine kodanik saab.
Tsiklitest rääkides, siis pole ainult Bemm kallis, ei uuest peast ega kasutatuna. Tsiklid on üleüldse kallid. Keegi võrdles gessut ja 3-seeria bemmi. Suvalist tsiklit ja autot võrreldes tundub tsikkel arusaamatult kallis. Autot saab sama raha eest hoopis rohkem. A pannes siia kõrvale nüüd järgmise kaherattalise, jalgratta. Tsikkel polegi enam järsku kallis, jalgratas on! Võrreldes näiteks Husky 2-rattalisi, velode hinnad on
Lõpetuseks, elu ongi ebaõiglane. Üks on targem, teisel paremad füüsilised eeldused, kolmandal... Üks on kindel, virisemine või halamine pole edasiviiv jõud ja keegi midagi kandikul kätte ei too või edumaad sulle ei anna. Tahad midagi saada või kuhugi elus jõuda, tee siis midagi!

Statistika: Postitatud Postitas M.T. — 31 minutit tagasi

Müük - motokiivrid, kindad, tagid, saapad, jne • M Fox V4 Kroma Le Special Edition Karbon (suurus M)

Fox V4 Kroma Le Special Edition Karbon

Uueväärne, kaasa manual ja hooldamisjuhend, uus nokk ning kiivrikott (originaal) Samuti ka kast.

MIPS (Multi-Directional Impact Protection Systems).
Shell - Carbon fiber shell construction.
Fit - 4 shell and EPS sizes for a precise fit.
Protection - Dual density EPS liner.
Comfort - Dri Lex® comfort liner.
Venting - 15 intake and 8 exhaust vents for unmatched airflow.
Certification - Exceeds Snell 2010 and DOT certifications.
Replacement visor included.
Matte/Gloss finish.

Hind: 199.-
Minu telefon/e-mail: 53703451
Asukoht: Tallinn

Statistika: Postitatud Postitas magma — 49 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Mobiiltelefon mootorratta lenksul

Kui telefoni vertikaalselt plaanid kasutada, valiks ma 6 punkti kinnituse, horisontaalse puhul 4 punkti kinnituse. Metsateedel ikka kindlam, kui midagi telefoni reaalselt altpoolt ka toetab, mitte ei pea vaid hõõrdetegurile lootma Tänavatel pole ilmselt mingit vahet.

Statistika: Postitatud Postitas randel — 40 minutit tagasi

Sõidu- ja lisavarustus • Re: Mobiiltelefon mootorratta lenksul

Kas kellelegi on kogemusi hiinast tellitud Xgrip analoogidega?
Püsib telefon paigas või pole vaeva väärt?
Tänud

https://www.aliexpress.com/item/Jadkins ... st=ae803_5

https://www.aliexpress.com/item/Mobile- ... st=ae803_5
Endal sarnane. 200+ püsib ilusti ilma selle lisa kummitab. (Mitte klaasitaga vaid tuule käes cruiseri lenksul. Ja sõber pani suvel endurokaga 80km/h asfaldi peal käntsa, telefon oli ilusti hoidjad..Tänan.

Kumba siis soovitad, kas seda kuue käpaga hoidikut või klassikalist nelja käpaga? Vaata linke...

Statistika: Postitatud Postitas Erci — 15 minutit tagasi

Pages