Biker.ee

Mootorratastest üldiselt • Re: Yamaha Fz & Fazer omanikud (Fz1, Fz6, Fz1000)

FZ6 Fazer 2005a ja sidurihoob käib ebamugavalt raskelt. Trossi vahetasin ära, kasu polnud? Millest võib selline probleem tulla?
Ostest saadik esinenud selline probleem. Kas võib viga olla liiga jäikades sidurivedrudes?

Lisaks küsin veel, miks kleepub sidur kinni iga kord kui natukene pikemalt seisnud? Õhtu lõpetan sõitmise, hommikul jälle kinni. Töötava mootoriga panen käigu sisse, sureb välja ja siis tuleb ka sidur n.ö lahti ja peale seda toimib kõik jälle kuniks järgmise päevani.
Kahtlustasin, et ehk vale õli sees. Sai vahetatud õli+filter, sidur lahti võetud(kõik tundus korralik ja ilus, kettad õige pkasusega), kuid viga ei kadunud, ikka esineb see probleem. Muutub juba kaunis tüütuks

leota kettad uuesti õlis ära, ca ööks likku peale seda jälle aastad mureta

Statistika: Postitatud Postitas andu — 9 minutit tagasi

Mootorratastest üldiselt • Re: Ostuabi. Vtx1800

Mul on ka VTX1800 C olnud, ca 12-13k km lasin läbi, 2002a. Panin 10" kõrguse lenksu ja laibakatele lisajalatoed ning jube hea maanteepill oli, jõudu on ka mehemoodi, pingis seadistatud commanderi ja kn filtriga tõmbas kuiva ilmaga isegi 2se käiguga veits ratta ringi. Külgtuuled ja vastutulevad rekkad ei kõiguta. Klapiregull väga lihtne ise teha, pole seibidega. Pikemaks tripiks mingi klaas ka ette ja paned 800km päevaga. Tagaistuja sadul on ka mugav. Warrioril ei kannata taga keegi vist pikemalt istuda.

Statistika: Postitatud Postitas kristjan128 — 46 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

Tänapäeva privaatus ongi vaid niinimetatud privaatsus naabrimehe ees, st kui ta just häkker pole, ei saa ta teada mida sa netis õhtuti teed. Riigi ja internetifirmade ees kodanikel privaatsus puudub. Heal juhul oled isikuna anonüümne, halvemal juhul pole sedagi.

Statistika: Postitatud Postitas kristjankk — Täna, 10:15

Motomatkamine • Re: Trans Euro Trail - TET

Tere
Plaan minna Lõuna-Eestist (Ähijärve kant) tet'i peale. Kuhu poole soovitate sealt suunduda, ida/lääs või on mingi teatud suund mida tohib /peab sõitma?

kui puhtalt tänavamasin siis tartu ähijärvest lääne poole. kui veidi liiva ja lõbusamat sõitu ei karda siis ida suund kindlasti, üks parimaid lõike kagu nurk
karula ähijärvest vahet pole kummale poole minna sarnased teed mõlemale poole

Statistika: Postitatud Postitas andu — Täna, 10:04

Mootorratastest üldiselt • Re: Ostuabi. Vtx1800

Eelmine ratas oli mul warrior,eelmist hooaega alustasin vtx'ga.
Warrior sportlik aga vtx sobib kottidega rohkem ,on praktilisem.
Miks loobusin warriorist...jäin rihma pärast teepeale, polnud tal muidugi rihmakatteid ka aga no kui tuleb põhjagaasiga sõita siis ma pinda ei küsi .
Joonele pannes on võimsus suht sama,pigem warrior läheb eest ära,grammike vast kergem ka kui vtx.
Vtx on mugavam sõita,isteasend on maitse asi.
Kui oleks pappi siis üks warrior võiks alati garaažis olla.
Ratta ost nagu iga teine,vaata et nina pole külge tagasi ise keevitatud,lekked jne. Kipub lekkima silindri kaane vahelt,üldjuhul ainult niipalju ,et õrnalt märgatav.

Statistika: Postitatud Postitas Kalmer — Täna, 08:08

Vaba teema • Re: Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab?

See tekstiiljuhtme jootmine on paras n*ss. Vanasti tehti aspiriini tableti peal, et korralik ühendus saada, nüüd normaalset aspiriini enam eriti palju ei liigu ja need nn. lahustuvad tabletid on igasugu ballasti täis, ajavad kõik jahuseks ning effekt on lahja. Mõnesõnaga - kui väga kallis tehnika ei ole, soovitan välja vahetada.

Statistika: Postitatud Postitas Tuuletallaja — Täna, 07:31

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

See privaatsuse teema on suht lõputu vadin. Mõnel on kama kaks, sest ei tee midagi sellist mis kellelegi huvi pakuks. Teine samasugne mitte huvitav tegelane paneb tinamütsi pähe ja läheb igapäev erinevat teid pidi koju ja kasutab erinevaid kaupluseid, et keegi ei teaks, kus käib mida teeb. (Vahepeal põletab paar 5G masti) Arvutis on TOR brauser, internetti kasutab naabri oma, telefon on 5110, ühtegi kontot ei oma jne

Kui vaja on siis saab ka sind sati pealt üksikul saarel välja zuumida ja vaadata, mis teed, kui vaja pole võid magamistoas kardinad eest tõmmata, mitte kedagi ei huvita.
Mis puutub turvalisusse, siis 99% juhtudel mul kulm ei kerki kui keegi millestki ilma jääb aafrikast lotovõitu vormistades, india investeerimisnõustaja soovitusel "aktsiad ostes" või muu sarnane.

Selleks, et keegi inimene reaalselt hakkaks sinu kohta salvestatud datas surfama ja analüüsima, pead sa tegema midagi väga "huvitavat" Ja kui rääkida, et mingi hull võimekus on kõigil kõiki asju analüüsida siis, mis heki pärast veel kuriteod üldse toimuvad ja pätid jooksus on?

Ok veits kriipi oli kui telefon taskus, millest kunagi lõustakaustikusse logitud pole remondimehega roolilati rikkest rääkisin ning koju jõudes arvutis lõustakaustikus esimese reklaamina roolilattide taastamine ja remont vastu vaatas. Ok võtsingi selle ettevõttega ühendust ja roolilatt sai korda ja on korras siiani. Aga jah eesti keelt "nad" ju ei pidanud oskama??? (ma tõesti ei googledanud vms vaid lihtsalt rääkisin remo kohas meistriga) Kaheotsaga asi, kas koos privaatsusega sajab reklaami walmartis homme suurest alest kuni pluss size rinnahoidjateni, mis nüüd leedu käsitööpesupoes saadaval on. Või siis midagi sellist, mis koheselt okserefleksi esile ei kutsu.
Noh tänaseks on reklaamiga minuni jõudmine suhteliselt keerulin kuna kõik kanalid on kinni keeratud ja näen vaid avalike plakateid (neid ei oska veel blacklistida )

Mõned sellised "creepi" situationid on veel olnud ja üldse ei imesta, kui minu magamistoa hääled on kuskil serveris salvestatud. Aga jah jõudu neile siis peeretuste ja norskamiste vahelt huvipakkuvate soundide otsimise ja analüüsimisega. Kogu sellele lõbul lihtsalt on oma hind.

Eks mulle natuke meeldib ka kui on sellised tinamütsimehed kuskil. Nende "kisa" hoiab ehk laus nahaalsust data kallal natukenegi ohjes. Samuti nagu krunni ja ninarõngaga mehed koos greta dumb-bergiga bambuskõrt imedes maailma päästavad.

Statistika: Postitatud Postitas Madlobster — Eile, 23:51

Pages