Biker.ee

Mootorratta remont, tehnika, elekter ... • Probleem 2009 Honda Varadero piduritega. Nõu, abi?

Tõenäoliselt läheb mõne pädevama härra jaoks kah rumalate küsimuste valdkonda, aga teema selline, et 2009 Varaderol (ABS-iga), vajub esipiduri link ise umbes 1/3 jagu peale. Ja sellel siis see mingi dual-brake system hakkab tagumist pidurit kergelt peal hoidma. Tekkis umbes poolteist kuud tagasi. Varem pole sellist jama täheldanud, et peab sõrmega pidurilinki tagasi lükkama.
Sõidu ajal ei tunne, et peal jookseks, aga seisma jättes on ketas pigem kuum, kui soe ja garaažis liigutades on tunda, et tagapidur hoiab pisut.
Sai suht segane jutt aga kui keegi läbi hammustab, siis kõik ideed on oodatud.

Statistika: Postitatud Postitas Urmas79 — 25 minutit tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jms

Need teoreetiliselt vähendavad filtri vastusurvet, ehk pmst nagu oleks natuke võimsama õlipumba pannud. Tavakasutuses täiesti mõttetu mod ja ausalt öeldes pole võidusõidus ka silma hakanud, et keegi kasutaks...

Statistika: Postitatud Postitas Jesper — 1 minut tagasi

Ajaviiteks... • Re: Rumalad või segased küsimused jmsSattusin korduvkasutusega õlifiltrite otsa (kui sa ei teadnud siis tuleb välja, et sellised on olemas). Ja see omakorda tekitas minus küsimuse: milleks? kuhu? Tavakasutuses majanduslikust vaatevinklist ilmselt pointi pole, sest kui sa isegi 2x aastas filtrit ja õli vahetad siis kulub ikka ca 5-7 aastat, enne kui tasuvus saabub. Ja arvestamata asjaolu, et filtri pesuks kulub ka ilmselt midagi. Ise suutsin välja nuputada kaks kasutusjuhtu: ümbermaailmareis ja ringrajasõit. Esimesele juhul on küsimuseks kättesaadavus ja teisel puhul vahetakse õli ilmselt piisavalt tihti. On nendel ühekordsetel õlifiltritel mingeid muid salapäraseid eeliseid?

Statistika: Postitatud Postitas Macintosh — 17 minutit tagasi

Rehvid mootorratastele. MÜÜK • ÄA: 17" rehvid 120-190

Sorteerisin utiilihunnikust välja rehvid, mis võiksid veel abiks olla Stundimeestele ja hooajalõpetajatele. Mustrijäägid alates 2mm ja mõõdud 120/70-17 esirehvid ning 150-190 laiuses tagarehvid. Mõned 19" esirehvid ka enduromeestele. Rehvid on tasuta ning virnastatud StreetMoto tagahoovi. Rehvid jäävad sinna kolmeks päevaks ehk pühapäeva õhtuni. Esmaspäeva hommikul viin Kuusakoskisse, mis alles jäänud. Rohkem infot või pilte tegema ei hakka - kel huvi, see tuleb ise ja viib minema!

NB! rehvid on virnastatud mõõtude kaupa - PALUN MITTE SEGI AJADA!

Statistika: Postitatud Postitas StreetMoto — 26 minutit tagasi

Pages