Biker.ee

Motomatkamine • Re: Püsikiiruse hoidja mootorrattal

pean ütlema, et kui Tallinnas on ESP enamjaolt väljas, siis talvisel saksamaa/poola kiirteel hoian seda juhiabi hea meelega sees.

ESP'd puhtalt idika kaitseks nimetada on ikka kerge liialdus.

Statistika: Postitatud Postitas simp — Täna, 00:14

Vaba teema • Re: Kas üldse tasub saada mootorratturiks, mootorratta omanikuks? Elukoht TLN kesklinn.

Tulin paar aastat tagasi sõbra palvel leedust koju ktm rc8'ga, pärnust tallinnani hoidsin juba gaasi vasaku käega, selleks hetkeks oli läbitud ca 500km, kui esimene 500km nii maha tapab, mis ülejäänud päevadel tehakse? Säärase asjaga lähen tulevikus audruni, sõidan seal ja võibolla raatsin ka tagasi sõita, pigem käru laks, kaugemale enam ei ürita...

Statistika: Postitatud Postitas Dusterx — Täna, 21:47

Motomatkamine • Re: Püsikiiruse hoidja mootorrattal

Laitses awd subaruga on ringiaja vahe 4 sekundit, see peaks nii mõndagi ütlema. Lamellidega debiilikute all pidasin silmas siiski neid, kes maakohas, hooldamata teedel üritavad aastaid vanade lamellidega sõita, endal on hirmust kaki püksis, sest alles eila oli kraavis. Jääl peab siiski ainult nael, wrc pillidel pole ilmaasjata okkad all, miks nad lamellidega ei sõida talverallisid?
Kõik need kontrollid on nn idika kaitsed ning ka korralik tootjapoolne koonerdamine näit: Pole sul vaja veojõukontrolli, kui vanakooli sillalukk oleks endiselt küljes, nüüd on e-diff, juhuu, Nelikveolised on paarkorda aastas nelikveolised ja enamasti siis, kui seda enam vaja pole või on omadega hiljaks jäänud jne. Õnneks seda mootorratastele otseselt ei tõlgi, kuid kui näiteks ktm kergenduurol on varsti külglibisemise vastane seade, siis on kruusateede kraavides porgandeid rohkem, kui mammidel põllapääl

Statistika: Postitatud Postitas Dusterx — Täna, 21:40

Mootorratta remont, tehnika, elekter ... • Õõnes keermelatt?

Tervitus,
Suutsin suunatule pekki keerata. Kas sellist keermelatti mis seest tühi et juhtmed läbi mahuks on keegi varem kuskilt kaubandusvõrgust proovinud varem leida? Mis nimetusega seda üldse otsima peaks? Jõudu, tänud.

Statistika: Postitatud Postitas daffy — Täna, 12:21

Motomatkamine • Re: Püsikiiruse hoidja mootorrattal

franz125 kirjutas:
Ja mismoodi abs pidurdada segab.Ja pealegi olen lamellidega debiilik kel on 4vedu auto ainult abs-ga ja umbelahe oli hommikul driftida.


See muidugi teema ,milles ühest vatust ei ole,aga kes oskab ,see saab nii mõneski olukorras ilma ABS-ta kiiremini pidama.
Veojõu kontroll ja ABS on muidugi ka erinevatel autodel erinevas seades ja mõni ka lausa segab sõitmist.Skodal näiteks lülitasin veojõu talvel koguaeg välja,aga mersul ei tunne vajadust,sest sekkub siis kui juba tõesti vaja va mõned üksikud juhud.Eriti haigelt segas see Volvo XC90-l,seal lülitasin ka selle kogu aeg välja.Autod mul juba ammu ka ainult 4x4 ja rehv on talvel ainult lamell.
No ,aga tsiklile ei pea mina ka neid kolmetähelisi lisasid vajalikuks.Või kui nad on,siis peaks ikka olema ka nupp,kust kiirelt ja ilma menüüs surfamata välja saab lülitada.

Statistika: Postitatud Postitas urmas66 — Täna, 12:19

Mootorrattad ja projektipäevikud • Re: Suzuki V-Strom DL1000 '02 - Martinez

Ei ole kokku puutunud aga endale oleks ka uut setti vaja. Eile just kookisin tunkede taskust selle komüüse välja mis plastide jaoks oli külge aretatud.
Ma moment ei ole veel 100% kindel mis värvi teen ja olen nende soetamist edasi lükanud.
Ainult neid plastik tüübleid tellisin aasta algul Ali'st aga ei ole veel kohale jõudnud.

Statistika: Postitatud Postitas Martinez — Täna, 09:24

Mootorrattad ja projektipäevikud • Re: Suzuki V-Strom DL1000 '02 - Martinez

mul on suur osa plastikute mutreid ja seibe jalga lasknud ja seega on erinevate peadega poldid, mis teeb hoolduse tüütuks. kas sa oled kokku puutunud mingite margipõhiste poldikomplektidega?

kas selline on huinjaa:

https://www.ebay.com/itm/Complete-Fairi ... TQ&vxp=mtr

Või selline:
https://www.pro-bolt.com/aluminium-fair ... rom-7.html

Statistika: Postitatud Postitas Piipz — Täna, 09:05

Pages